Penthouse në shitje, Sarandë

 • 520.000€
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 520.000€

Details

 • Price: 520.000€
 • Size: 205 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0695431561

Description

Penthousi ndodhet prane Bougoville, Sarande.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe totale 205 m2.
 • Siperfaqe e brendshme 96 m2.
 • Kati i 8.

Organizimi:

 • Ambjent ndenje + Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • Verande

Te dhena te tjera:

 • Penthousi eshte pjese e nje ndertimi te ri me ashensor.
 • Shitet bosh.
 • Dokumentacion i rregullt hipotekor.
 • Pamje fantastike nga deti.
 • Pallati disponon pishine publike per banoret e pallatit.
 • Orientimi Jug-Lindje-Perendim.
 • Zone e cila te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe e lehte aksesueshme ne qytet.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania