Penthouse në shitje, Sarandë

 • 290.000€
, Rruga Gjergj Araniti, Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje
, Rruga Gjergj Araniti, Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 290.000€

Details

 • Price: 290.000€
 • Size: 208 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0695431561

Description

Apartamenti ndodhet ne Rrugen ”Gjergj Araniti”, Sarande.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe totale 208 m2.
 • Siperfaqe e brendshme 86 m2.
 • Kati i 7.

Organizimi:

 • Ambjent ndenje + Gatimi
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 3 ballkone

Te dhena te tjera:

 • Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi me ashensor.
 • Shitet i mobiluar.
 • Dokumentacion i rregullt hipotekor.
 • Pamje nga deti.
 • Zone e cila te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe e lehte aksesueshme ne qytet.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Rruga Gjergj Araniti, Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania