OKAZION SHITET VILE TRE KATESHE 313.8M2 TE FARKA E VOGEL 430.000 EURO

 • 430.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë e Vogël, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë e Vogël, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 430.000€

Details

 • Price: 430.000€
 • Size: 313 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET VILE TREKATËSHE+OBORR PRIVAT+VERANDE
~313.8M2
~NE FAZE PERFUNDIMI
~KATI -1 ,KATI 0,KATI 1,VERANDA
~KATI NENTOKË(56.5M2)ORGANIZIHET: AMBIENTI TEKNIK,LAVANDERIA,AMBIENTET E LOJRAVE
~KATI PERDHE (81.1M2) ORGANIZOHET: SALLONI,KUZHINA,TUALETI
~KATI I PARE (87M2)ORGANIZOHEN: 3 DHOMA GJUMI, 2 TUALETE,GARDEROBË
~VERANDA (84.1M2) AMBIENT ÇLODHES,BARBEKIU
~PAISUR ME PANELE DIELLORE
~PUNIME CILESORE (TERMOIZOLIM,PARKET,VETRATA ME 3 XHAMA QE SIGUROJNE EFICENCE TERMIKE DHE AKUSTIKE,INSTALIME ME MATERIALE BASHKEKOHORE)
~POZICION DHE ORIENTIM I FAVORSHEM
~ZONE E QETË
~TE FARKA E VOGËL
~CMIMI 430.000 EURO I DISKUTUESHEM
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Farkë e Vogël, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE