OKAZION, DYQAN NE SHITJE, NE RRUGE KRYESORE, ID: Billion3454

 • 270.000€
, ATSH,Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
shitje
, ATSH,Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 270.000€

Details

 • Price: 270.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

ID: Billion3454

Shitet, dyqan, ambjent biznesi .
Ndodhet në katin 0 buzë rrugës kryesore.
Organizohet në hapësirë të hapur me tualet. Ambienti eshte 70 m2, gjithashtu disponon dhe 50 m2 bodrum.
Aktualisht i dhene me qira 1000 Euro Neto.
Ideale per cdo lloj investimi dhe i favorshem per cdo biznes: dyqan, klinik, parukeri, laborator , zyrë . Akses direkt ne rruge kryseore
Disponon Dokumentacion te plote Hipotekor.
Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500!

 • Address ATSH,Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate