OKAZION! Aparament 2+1 ne shitje ne Don Bosko!

 • 120.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0683239908

Description

Ne zonen e Don Boskos prane kompleksit Vizion+ Shesim me cmim okazion apartament 2+1.

Siperfaqe 88.58 m2, pozicionohet ne katin ne 8 banim  dhe te fundit te nje ndertimi me ashensor. Organizohet ne ambient ndenje, 2 dhoma, 2 ballkone dhe tualet. Apartamenti ka orientim me diell.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 120.000 euro!

Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare