OFROJME DY APARTAMENTE 1+1 PER SHITJE NE XHAMLLIK, ID: Billion3416

 • 179.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Telo Ndini, Tirana, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Telo Ndini, Tirana, Albania
 • 179.000€

Details

 • Price: 179.000€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

ID: Billion3416

Tek Xhamlliku shitet apartament 2+1, i ndare ne dy apartamente 1+1.

Ndodhet ne katin e 2-te banim ten je kompleksi te ri I cili perfundon ne fund te vitit 2024. Ndertesa ka mbaruar dhe eshte ne faze instalimesh te brendshme.

Zona eshte nga me te preferuarat ne Tirane, per shkak te fasiliteteve te shumta qe ofron dhe afersise qe ka me qendren.

Mundesi ideale investimi.

Apartamenti ka siperfaqe totale 113 m2.
Pamje nga lulishte dhe rruga kryesore. Orientimi Jug-Lindje.
Ne cmim eshte I perfshire edhe nje garazh.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/11418/ofrojme-dy-apartamente-1-1-per-shitje-ne-xhamllik-billion3416.html

 • Address Rruga Telo Ndini, Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate