Njesi Tregtare, Lokal ne shitje-Rruga Panorama

 • 1€
, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 180 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697083077

Description

Lokal ne shitje-Rruga Panorama, Ish Hipoteka, Tiranë
Shitet lokal, njesi tregtare duplex buze rruges kryesore tek Rruga Panorama, Ish Hipoteka. Lokali ka siperfaqe totale 180m2 dhe siperfaqe verande 15m2. Eshte i organizuar ne 2 tualete dhe 1 ambjent tregtar zyre/dyqan te perfshire ne siperfaqen e katit te pare. Lokali eshte totalisht i investuar dhe i rikonstrukturuar. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e frekuentuar dhe me levizshmeri te larte.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
Tel. 0697083077

 • Address Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting