NJESI BIZNESI PER SHITJE – MEDRESEJA E TIRANES!

 • 247.500€
, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
shitje
, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • 247.500€

Details

 • Price: 247.500€
 • Size: 165 m²
 • Room: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: -1

Features

Description

Shitet njesi biznesi tek Medreseja

Ambienti ka nje siperfaqe rreth 165m2 dhe ndodhet ne katin -1 te pallatit.
Open Space dhe i pershtatshme per magazina ose sherbime te ndryshme biznesi.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacione, na kontaktoni.

 • Address Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact