NË BERZHITE, PRANË RESORTIT PALMANOVA

  • 385.000€
, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
shitje
, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
  • 385.000€

Details

  • Price: 385.000€
  • Size: 1412 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355673044004

Features

Description

Shitet godine + toke, e cila ndodhet në kodrinat e gjelberuara te Bërzhites, vetëm 25 minuta larg nga qendra e Tiranes. Pozicionohet në mes te gjelbërimit, ajrit të pastër dhe freskise që ofron dhe afersia me lumin Erzen. Ndodhet buzë rruges dytësore Tiranë-Elbasan dhe me akses me autostraden, zonat perreth kryeqytetit, dhe vetëm 5 minuta nga qendra tregtare TEG. Një nga zonat më të preferuara për të jetuar, zhvilluar biznes si dhe për të shijuar qetesine, pasi ndodhet larg zhurmes dhe kaosit urban.

Vendodhja ofron infrastrukturë të rregullt në të cilen përfshihen kategori banimi, sherbimi, bujqësi, bare-restorante të njohura të cilat ofrojne prodhimet bio te zones, resorte me pishine etj.

Godine + tokë në shitje me siperfaqe të godines 247.7 m2 + 1412 m2 tokë.Godina dhe toka janë një investim shumë i mirë për restorant, vile private, hoteleri (pasi ka mundësi shtese kati) dhe sherbime të tjera të ndryshme.
Me çertifikatë pronësie.

Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/toka-zyra-ambjente-biznesi-bar-restorant/ne-shitje/ne-berzhite-prane-resortit-palmanova

 

  • Address Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
  • Real Estate INF 93