Magazine Per Qira Ne Sharre

 • 1.300€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Sharrë, Vaqarr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
qera
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Sharrë, Vaqarr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 350 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: magazine
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Magazina ka siperfaqe 350 m2.

Organizohet ne open space, ka 2 ambiente zyrash dhe 1 tualet.

Lartesia e magazines eshte 6 metra.

Siperfaqja e oborrit eshte 350 m2.

Prona eshte e pershtateshme per fasoneri, punishte druri, servis etj.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Sharrë, Vaqarr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate