MAGAZINE ME QIRA NE ZONEN E ALI DEMIT!

  • 400€
, Ali Demi

Details

  • Price: 400€
  • Size: 122 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: magazine
  • Status: qera
  • Kati: -1

Features

Description

•Magazina ndodhet në zonen Ali Demi, Tiranë është në dispozicion për qira me çmimin prej 400€ në muaj. Ka një sipërfaqe totale prej 122m² dhe ndodhet në katin -1 të ndërtesës.
• Sipërfaqja neto: 122m²
• Sipërfaqja bruto: 122m²
• Një objekt me vetëm një kat
• 1 tualete në dispozicion
• I përshtatshëm për magazinim ose veprimtari të ndryshme biznesi
•Hyrje te dedikuar.
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

  • Address Ali Demi
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
  • Century 21 Impact