MAGAZINE ME QIRA, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, KASHAR

 • 1.200€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Autostrada
qera
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Autostrada
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 300 m²
 • Type: magazine
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Magazina me qira ndodhet ne zonen kryesore industriale te Tiranes, ne autostraden Tirane – Durrës, buze rruges dytesore, me vizibilitet nga autostrada.

Prona është një godine e rrethuar dhe e siguruar nga të gjithë kufinjtë, ka rruge hyrese dhe dalese, parkim, tualete, infrastrukture, vend roje, siguri 24 ore etj.

Magazina me qira me siperfaqe ndertimi 300 m2 + parkim të dedikuar, kati përdhe me lartesi 5.5 M, hyrje e vecante dhe shumë komode për ngarkim-shkarkim të pavarur. Mund të perdoret për magazinim, zyra, prodhim, fasoneri, depo farmaceutike, sherbime etj.

Cmimi qirase eshte bruto 1500 Euro / Muaji

Kontakt: +355672043899

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/magazina/me-qira/autostrada-tirane-durres-ne-kashar

 • Address Autostrada
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93