Magazine me qera, Kombinat

  • 800€
, Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
qera
, Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
  • 800€

Details

  • Price: 800€
  • Size: 220 m²
  • Type: magazine
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355695308844

Description

Jepet me qera magazinë në Kombinat, Tiranë, Rruga Shaban Bardhoshi.
Magazina ka një sipërfaqe prej 220 m2 dhe është e organizuar si ambjent open space.  Cmimi I qerasë 800 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!
+355 69 530 8844

  • Address Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
  • FalconMarina