Lokal Bar/Restorant me qira në Kompleksin Delijorgji, Tiranë 🎀

 • 1.600€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
qera
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • 1.600€

Details

 • Price: 1.600€
 • Size: 120 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-resorant
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Ky lokal për bar/restorant ndodhet në Kompleksin Delijorgji, Tiranë, ofron një hapësirë të përshtatshme për zhvillimin e një biznesi të suksesshëm në një zonë komerciale dhe të mbyllur.

• Sipërfaqe neto 80 m².
• Sipërfaqe bruto 120 m².
• Disponon edhe nje verande 350 m².
• Hapsire dupleks.
• Lokacion ideal pranë transportit publik dhe zonave komerciale.
• Përfshihet në një kompleks.
• Disponon nje post parkimi me cmim ekstra.
• Dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

 • Address Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact