KOMPLEKSI KOLOMBO, SHITET APARTAMENT 2+1

 • 182.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kompleksi Kolombo
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kompleksi Kolombo
 • 182.000€

Details

 • Price: 182.000€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355675050096

Description

Kompleksi Kolombo, Shitet Apartament 2+1.
Apartament me nje siperfaqe totale prej 103m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, pjese e nje prej komplekseve me te mire te zones.
Ambienti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Disponon Dokumentacion te Plote Hipotekor.
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.

 • Address Kompleksi Kolombo
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest