Kapanon me qera, Shkozet

  • 1.000€
, Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Rrota E Kuqe, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera
, Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Rrota E Kuqe, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • 1.000€

Details

  • Price: 1.000€
  • Size: 375 m²
  • Type: magazine
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Jepet me qera kapanon në Shkozet, Durrës.
Kapanoni ka një sipërfaqe prej 375 m2. Ka dimensione 25 x 15 meter. Gjithashtu ka dhe lartësi 12 meter. Ndodhet në një zone të përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi I qerasë 1000 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!
+355694022991

  • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Rrota E Kuqe, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
  • FalconMarina