JEPET ZYRE ME QERA TE RRUGA MYSLYM SHYRI 550 EURO

 • 550€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

JEPET ZYRE ME QERA
~1+1+BALLKON
~60M2
~BUZE RRUGE
~KATI 3
~PALLAT I RI I 2023
~ME ASHENSOR
~NDRICIM NATYRAL GJATE DITES
~ORIENTIM DHE POZICION FANTASTIK
~I INVESTUAR
~PUNIME CILESORE
~I PERSHTATSHEM PER:KLINIKE DENTARE,KLINIKE ESTETIKE,ZYRE ARKITEKTURE,BANIM,ETJ.
~RRUGA MYSLYM SHYRI
~CMIMI 550 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE