JEPET ZYRE ME QERA 371M2 TE KOMPLEKSI USLLUGA,BULEVARDI I RI 3.710 EURO

 • 3.710€
, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 3.710€

Details

 • Price: 3.710€
 • Size: 371 m²
 • Bathrooms: 4
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET ZYRE ME QERA
~371M2
~BUZE RRUGE
~POZICION PERFEKT ME PAMJE NGA BULEVARDI DHE QENDRA
~4 TUALETE
~KATI 9
~PALLAT I RI
~ME DY HYRJE
~ME ASHENSOR TË POSAÇEM
~ME SISTEM ELEKTRIK
~I INVESTUAR
~I PERSHTATSHEM PER CALLCENTER,PROGRAMIM SOFTWARE,ETJ
~KOMPLEKSI USLUGA,PRANE BULEVARDIT TE RI
~CMIMI 3.710 EURO
~KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE