JEPET ZYRE 97 M2 ME QERA TE KOMPLEKSI ZIRKON 400 EURO

 • 400€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

JEPET ZYRE ME QERA
~ 2+1
~ 97M2
~ KATI 9
~ PALLAT I RI
~ ME ASHENSOR
~ JEPET DHE PER AMBIENT BIZNESI, KLINIKE DENTARE, LABORATOR APO ZYRA
~ TEK KOMPLEKSI ZIRKON
~ CMIMI 400 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE