JEPET ZYRE 371M2 ME QERA TE KOMPLEKSI USLUGA, STACIONI I TRENIT 3.000 EURO

 • 3.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 371 m²
 • Bathrooms: 4
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

JEPET ZYRE ME QERA
~371M2 NETO
~4 TUALETE
~E NDARE NE DISA AMBIENTE
~ME PAMJE NGA QENDRA DHE BULEVARDI I RI
~MUNDESI RIORGANIZIMI
~KATI 9 BANIM
~PALLAT I RI
~ ME ASHENSOR
~NDRICIM NATYRAL GJATE DITES
~E INVESTUAR
~PUNIME CILESORE
~PJESERISHT E MOBILUAR(E PAISUR ME TAVOLINA,KOMPJUTERA,KARRIGE,ETJ.)
~E PERSHTATSHME PER BIZNESE SI: ZYRE PROGRAMIMI,ZYRE MARKETINGU,KLINIKE MJEKESORE,ETJ
~ÇMIMI 3.000 EURO(NETO)
~KOMPLEKSI USLUGA,STACIONI I TRENIT
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE