JEPET ZYRE 110 M2 QERA TE KOMUNA E PARISIT 500 EURO

 • 500€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

JEPET ZYRE QERA
~ 2+1+BALLKON
~ 110M2
~ 65M2 VERANDE
~ KATI 3
~ GUZHINA KA VETEM BUFEN
~ 1 DHOMA E GJUMIT E MOBILUAR
~ ME CONDICIONER
~ ME ASHENSOR
~ MUND TE JEPET DHE PER BANIM
~ E PERSHTATSHME PER ZYRE, KLINIKE, IT, LOGOPEDI
~ TEK SHKOLLA “KRISTAQ RAMA”, KOMUNA E PARISIT
~ CMIMI 500 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE