JEPET VILE TRE KATSHE ME QERA NE FUSHE MEZEZE 550 EURO

 • 550€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
qera
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 400 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

Jepet me qera Vila tre katesh 📍mbas Universitetet Kristal, Fushe Mezez, Tirane Zone industriale.
💰Cmimi: 550 euro ne muaj

✅Shtepia perfshin:
-Garazh me telekomand
-Telekamera 360°
-Air I kondicionum
-Kopshte mrapa shtepis me magazine per vegla
🔴Ne katin e 1
-Sallon me hoxhak dhe ballkon
-Nje banjo e vogel
-Guzhine me dhome ngrenjet
-Plus dhome tieter pas kuzhines
🔴Ne katin e 2
-Banio e bollshme
-3 dhoma gjumit të shtuara me parket
-Verande para dhe mbas shtepie
🔴Ne katin e 3 (papafingo)
-Esht lishjo I pa ndame, ka vend per me len plot materiale

E400

KONTAKTONI 0676722221

 • Address Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE