JEPET VILE TRE KATESHE ME QERA TE BLLOKU I VILAVE NE SELITE 2.500 EURO

 • 2.500€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 410 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET VILE TRE KATESHE ME QERA
~TEK BLLOKU I VILAVE NE SELITE
~SIPERFAQE NDERTIMI 410M2
~ TRUALL 270M2
~ 3 KATE + BODRUM DHE GARAZHD
~PERPARA AMBJENT ME GJELBERIM
~PUNIME EXTRA MODERNE
~E ORGANIZUAR ME DY HYRJE ( Mund te perdoret nga 2 familje, menaxhohet per Qera pjeserrisht ose e gjitha )
~ SIPERFAQJA E KATIT 0 PERDHE 116 M2
~SIPERFAQJA E KATIT TE PARE 126 M2
~SIPERFAQJA E KATIT TE DYTE 126M2
~SIPERFAQJA E BODRUMIT 42.16M2
~ TE BLLOKU E VILAVE NE SELITE
~ CMIMI 2.500 EURO KONTAKTONI 0676722221 V600

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE