Jepet Vile me qera, per Banim ne Vile 2+1

  • 500€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
qera
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
  • 500€

Details

  • Price: 500€
  • Type: Apartament
  • Status: qera

Description

Jepet Vile me qera, per Banim ne Vile 2+1 Vile: 3 Kateshe zona: Instituti / Kamez / Paskuqan Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/uD8yQCZyd6Uxcu6s9 Siperfaqe Neto: 110 m2 Siperfaqe BRUTO: 135 m2 Kati 2 Nuk ka Ashensor 2 Dhome Gjumi 2 Tualet Tualet me Dritare Mobiluar Ka kondicioner Pllaka Parkim, i perfshire ne cmim Ka ballkon Nuk ka verand Orientimi: Jug-Lindje ID PMU 11717 – € 500 ( Muaji i Pare + 1 Garanci)  perfshihet ne cmim edhe kati i 2-te dhe i 3-te

  • Address Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
  • City Tirane
  • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
renren
  • renren