JEPET VILE KATER KATESHE ME QERA NE DAJT 1200 EURO

 • 1.200€
3 Fresku / Linze / Dajt, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 350 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET VILE ME QERA
~4 KATE
~350M2 NDERTIM+OBORR I MADH
~2 TUALETE
~KATI 1 (BODRUMI,GARAZHI DHE DHOMA E KALDAJES)
KATI 2 (DHOME NDENJE DHE KUZHINA)
KATI 3 (TRE DHOMA GJUMI)
KATI 4 (PAPAFINGO)
~GJENDJE E RE,E INVESTUAR
~GJELBERIM
~BOSH
~E PERSHTATSHME PER BANIM,BUJTINE,RESTORANT,ETJ
~DAJT,PRANË SELECT HILL RESORT
~CMIMI 1200 EURO I DISKUTUESHEM
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE