JEPET VILE DY KATESHE ME QERA PRANE ELITA PALACE 1.500 EURO

 • 1.500€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 200 m²
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET VILE ME QERA
~100M2 KAT I PAR
~100M2 KAT I DYT DHE 100M2 OBORR PLUS DY POSTE PARKIMI
~KATI 1 BANIM ESHT BOSH POR KOMPLETOHET SIPAS KERKESES
~KATI 2 ESHT TOTALISHT I MOBILUAR
~PUNIME CILESORE
~POZICION I MIRE ME PAMJE LIDJE PERENDIM
~I PERSHTATSHEM PER NJE FAMILE OSE DY
~CMIMI 1500EURO
~PRANE ELITA PALAS
KONTAKTONI 0676722221
ND200

 • Address Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE