JEPET VILE DUPLEX ME QERA TE RRUGA SHOTE GALICA 2.200 EURO

 • 2.200€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Rruga Shotë Galica, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
qera
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Rruga Shotë Galica, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 2.200€

Details

 • Price: 2.200€
 • Size: 550 m²
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET  VILE DUPLEX ME QERA
~550M2
~2200EURO
~RRUGA SHOTE GALICA
~E MOBILUAR
~OBORR TE MADH DHE PARKING/GARAZH
KONTAKTONI 0676722221
KP300

 • Address Rruga Shotë Galica, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE