JEPET VILE 4 KATESHE ME QERA NE SELITE 3.500 EURO

 • 3.500€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • 3.500€

Details

 • Price: 3.500€
 • Size: 600 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET VILE 4 KATESHE ME QERA
~ I MOBILUAR
~SIPERFAQE TOTALE 600M2
~ SIPERFAQE TRUALLI 300M2
~ KATI 1 SIPERFAQE 150M2
E PERSHTATSHME PER BIZNES
OPEN SPACE
~ KATI 2 SIPERFAQE 150 M2
2 DHOMA GJUMI
SALLON
TUALET
BALLKONE
~ KATI 3 SIPERFAQE 150M2
2 DHOMA GJUMI
SALLON
TUALET
BALLKONE
~ KATI 4 SIPERFAQE 150M2
PENTHOUSE
1 DHOME GJUMI
TUALET
VERANDE
~ GJENDJA E RE
~ E PERSHTATSHME DHE PER BIZNES
~ BLLOKU I VILAVE SELITE
~ PRANE KOMUNES SE PARISIT
~CMIMI 3.500 EURO
KONTAKTONI 0676722221
R400

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE