JEPET VILE 3- KATESHE ME QERA TE KTHESA E KAMZES 1.200 EURO

 • 1.200€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, KTHESA E KAMZES
qera
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, KTHESA E KAMZES
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Rooms: 6
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET VILE ME QERA
~3-KATESHE
~SIP PER SECILIN KAT 140 M2
~OBORR ME GJELBERIM 350 M2
~TOTALISHT E KOMPLETUAR
~ARREDIM DHE PUNIME TEPER MODERNE DHE CILESORE
~CMIMI 1.200 EURO
KONTAKTONI 0676722221
J700

 • Address KTHESA E KAMZES
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE