JEPET RESTORANT 600 M2 ME QERA NE VISHNJE 3.000 EURO

  • 3.000€
, Ibë e Poshtme, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
qera
, Ibë e Poshtme, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
  • 3.000€

Details

  • Price: 3.000€
  • Size: 600 m²
  • Type: Lokal bar-resorant
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET RESTORANT ME QIRA NE VISHNJE
~ 600M2
~ 1100M2 TRUALL
~ KATI 1 KUZHINE DHE MAGAZINE
~ KATI 2 SALLE RESTORANTI DHE 2 BALLKONE
~ KATI 3 SALLE RESTORANTI DHE 2 BALLKONE
~ KATI 4 KA 2 DHOMA PRIVE
~ 6 TUALETE
~ AMBIENT I JASHTEM PER RESTORANT
~ KAPACITET PARKIMI PER 30 MAKINA
~ GODINA ME SISTEM KAPOT DHE TERMIKD
~ VENDODHJA VISHNJE
~ CMIMI 3.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K800

  • Address Ibë e Poshtme, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
  • VERO HOME REAL ESTATE