JEPET PAPAFINGO 2+1+BLK ME QERA TE LIQENI ARTIFICIAL 1.000 EURO

 • 1.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 310 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET  PAPAFINGO ME QERA
2+1+BLK
~LIQENI ARTIFICIAL I TIRANES
~KATI 7
~BANESE 170 M2
~VERANDE 140 M2
~VERANDE E MOBILUAR ME PARKET LISI DHE DRITARE DRURI
~SISTEM NGROHJE – FTOHJE
~OXHAK BARBIKY
~ORIENTIM NGA LINDJA
~ CMIMI 1.000 EURO NETO
~KONTAKTONI 0676722221
B500

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE