JEPET ME QIRA,APARTAMENT 2+1,TIRANA GOLDEN PARK

  • 730€
,

Details

  • Price: 730€
  • Size: 93 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Kati: 4
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qira Apartament 2+1, 95 m2, tek Tirana Golden Park prane ”Spitali Amerikan 3”.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Zona ku ndodhet, eshte shume e preferuar per shkak te fasiliteteve te shumta qe ofron.

Apartamenti organizohet ne:
Korridor shperndares
1 sallon ndenje
2 dhoma gjumi
1 tualet
2 ballkone
Disa vecori te tjera qe apartamenti permban:
-Furre, pianure, frigorifer i markes italiane ”Smeg”, lavastovilje dhe lavatrice e markes gjermane ”AEG”
-TV 55 inch i markes ”LG”
-Sistem kondicionimi ”Daikin”
-Hidrosanitaret te markes Italiane ”Paini”
-Sistem elektrik teper cilesor i markes ”Scheinder”
-Parket laminat shume cilesor AC5 3D i markes gjermane me te madhe ne Europe” Classen “
-Apartamenti ka disa vepra arti te realizuar pikture ne mure dhe pikture ne telajo
-Apartamenti disponon dhe dy poste parkimi me qepen me cmim extra.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Billion3252

Address

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate