Jepet me qira super apartament 1+1 tek “Komuna e Parisit” me super pamje !

 • 550€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, tek

Details

 • Price: 550€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 13
 • Mob / Tel: +355676070050

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet, ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit te vecuar, nje dhome gjumi matrimoniale dhe 1 tualet.
Apartamenti sapo eshte investuar dhe mobiluar totalisht me nje mobilim modern dhe vlen per tu theksuar qe nuk eshte banuar asnjeher me pare.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila ofron te gjitha sherbimet per nje jetes sa me komode.
Nese je i interesuar per kete apartament kontakto ne numrin e telefonit!

 • Address tek
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest