Jepet me qira apartament 2+1+2

  • 550€
,

Details

  • Price: 550€
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692546433

Description

Jepet me qira Apartament 2+1+2!
📍Kompleksi Green City, Tirane.
📐Sip 110 m2
🪜Ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor.
Organizohet ne:
Sallon + kuxhine
Dy dhoma gjumi
2 tualete
Apartamenti eshte i mobiluar! Shërbimet e ujit dhe energjisë elektrike janë në dispozicion 24 orë në ditë. Hapësira e jashtme përbëhet nga lulishte me dy pishina private si dhe kënde lojërash, parkingje, garazhe private, furra buke, supermarkete, bar-kafe, farmaci.
💸CMIMI 550 euro muaji
Per cdo informacion tjeter kontaktoni 📲0692546433

Address

Contact Information

View Listings
Jolanda
  • Jolanda

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Jolanda
  • Jolanda