Jepet me Qira, Apartament 2+1+2, ne Astir

  • 500€
,

Details

  • Price: 500€
  • Size: 86 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qira,apartament 2+1+2 ne Astir

Apartamenti ndodhet ne në një kompleks të qetë dhe te mirembajtur.
Ofrohet totalisht i mobiluar dhe eshte i arreduar ne menyre bashkekohore,me elektroshtepiake te reja.

Organizohet ne:

– 1 Sallon(kuzhine}
– 2 Dhoma gjumi
– 2 Tualete
– 1 Ballkon
– 1 Korridor shperndares
– kati 2

Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Billion3254

Address

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate