JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK!!

 • 500€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK!!

, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qira apartament 2+1 ne Bllok !! Ka nje ambjent te bollshem prej 117m2 me nje organizim shume te mire. Ka dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje me nje arredim bashkekohor. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati me ashensor. Zona te ofron fasilitete te nevojshme per jetesen po ashtu aksese ne rruget me kryesore te Tiranes! Per me shume informacione apo vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate