JEPET ME QIRA, APARTAMENT 1+1, REZIDENCA EURO 3D, SELITË, TIRANË,TT 728

 • 500€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Euro 3D, Selitë, Tiranë
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Euro 3D, Selitë, Tiranë
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qira, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Rezidenca Euro 3D, Selitë, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 68 m2.

-Kati 5.

-I mobiluar dhe investuar në detaj.

-Pallat i Ri.

-Ndriçim natyral.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.

Avantazhe:

– Cilësi & siguri maksimale.

– Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.

– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Rezidenca Euro 3D, Selitë, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON