JEPET ME QIRA, AMBIENT BIZNESI, TIRANA GARDEN BUILDING, RRUGA E KAVAJËS, TIRANË,TT 733

 • 1.500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Tirana Garden Building, Rruga e Kavajës, Tiranë
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Tirana Garden Building, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 15
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qira, Ambient biznesi

Vendndodhja: Tirana Garden Building, Rruga e Kavajës, Tiranë

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe Totale: 110 m2.

-I investuar.

-Kati 15.

-Bosh.

-I përshtatshëm për zyra.

Organizimi:

Organizohet në 3 ambiente pune, 2 tualete, 1 ballkon.

Avantazhe:

– Komunitet I zgjedhur familjar.

– Lokacion i favorshëm.

– Kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Tirana Garden Building, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON