JEPET ME QERA MAGAZINE 120M2 35000 LEKE SIRI KODRA

 • 340€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi,

Details

 • Price: 340€
 • Size: 120 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET MAGAZINE ME QERA
◻ME DY TUALETE
📍RRUGA ”SIRI KODRA”
📐120M2
⬆ KATI PARE
🏙 SHTEPI PRIVATE
ME PARKIM DHE HYRJE ME VETE

CMIMI 35000 LEKE

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS