JEPET ME QERA GARSONIERE 380 EURO STADIUMI DINAMO

 • 380€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson,

Details

 • Price: 380€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET GARSONIERE ME QERA
◽ +1 TUALET
📍 STADIUMI DINAMO
5 MINUTA LARG NGA BLLOKU
📐
⬆ KATI 1
🏙PALLAT EKZISTUES
PA ASHENSOR
E RESTAURUAR DHE E MOBILUAR

CMIMI: 380€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS