Jepet me qera apartament 2+1

 • 500€
,

Details

 • Price: 500€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694070772

Description

Qera per Biznes, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Rruga Frosina Plaku

Detaje për Zonën:

-është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit edhe nëpërmjet transportit publik duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.
-Zona ofron hapsira të dedikuara për njësitë tregtare, supermarkete, shkolla, kopshte, bare/kafe, shërbime.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 105 m2.
-Kati: 1.
-buze rruges kryesore

Organizimi:
Korridor shperndares, 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon,

Avantazhe:
– Pamje e lirë nga rruga kryesore qe te jep mundesi te larte Reklamimi te biznesit tuaj.
– Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.
– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .
– Investim afatgjatë.
-Godine ne te cilen jane pozicionuar supermarkete dhe shume tipologji te ndryshme biznesi gje qe krijon shume facilitet edhe per biznesin qe do ushtroje aktivitet ne kete godine.
-I pershtatshem per ambjent zyrash,klinike dentare,laborator,zyre avokatie,noterie etj
-Per zyre cmimi eshte 700 Euro.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

Address

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
olsjon
 • olsjon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
olsjon
 • olsjon