Jepet me qera apartament 2+1 te shkolla e bashkuar

 • 480€
, Rruga Gaqo Tashko, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
qera
, Rruga Gaqo Tashko, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 480€

Details

 • Price: 480€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696001413

Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100 m2

Orientim jug perendim

Mobilim i ri dhe cilesor

I pabanuar me pare

Mundesi parkimi

Zone ideale per ata qe kerkojne qetesi dhe ajer te paster.

Verande e bollshme dhe ndricim perfekt

Kjo zone gjithashtu ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.

Kontrate min. 1 vjecare

Qeramarresi paguan komisionin e agjencise imobiliare 1/2 e vleres se qerase mujore.

E njejta tarife aplikohet edhe per lidhjen e kontratave me afat me teper se 1 vit.

Na kontaktoni per vizite ne prone

 

 • Address Rruga Gaqo Tashko, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Xhesika
 • Xhesika

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Xhesika
 • Xhesika