Jepet me qera apartament 2+1 me verandë Prane Shkolles se Bashkuar!

 • 500€
4 Spitali / Allias / Tufine, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0683239908

Description

📢Jepet me qera apartament 2+1 me verandë
📌Prane Shkolles se Bashkuar
🏢Pozicionohet ne katin e 2 të një vile
📐Sipërfaqe 100 m²
✔️Mobilim I ri dhe bashkekohor
🌞Orientimi veriperendim
🔖Çmimi 500 euro/muaj

Për një vizitë në pronë
+355683239908

 • Address Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare