Jepet me qera, Apartament 2+1, Fresku, Tirane. TT 936

 • 250€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Rruga e Teleferikut, Tirane.

Specifika te prones:
– Siperfaqe totale: 80 m2.
– Kati: 2 banim.
– Ndertim i ri.
– Bosh.

Organizimi:
Korridor shperndars, ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
– Cilesi & siguri maksimale.
– Lokacion strategjik.
– Investim afatgjate.

Per nje konsulte te plote per pronen ne menaxhim si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON