Jepet me qera, Apartament 1+1,Porcelan, Tiranë,TT 859

 • 450€
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelan, Tiranë
qera
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelan, Tiranë
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Porcelan, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 72 m2.

-Kati: 4.

-Totalisht i mobiluar dhe investuar.

-Ndërtim i ri.

-Orientim perëndim.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Porcelan, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON