Jepet me Qera, Apartament 1+1.

 • 280€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 280€

Details

 • Price: 280€
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355693292364

Description

Adresa: Tiranë,Fresku Rruga e Dajtit.
Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 70 m2.
• Kati 5.
• Orientim Veri – Perëndim.
• I mobiluar.
• Me ashensor.
Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Detaje të tjera:
• Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
genti polisi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
genti polisi
 • genti polisi