JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 32000 LEKE RRUGA 5 MAJI

 • 320€
8 Concord Center / 5 Maji,

Details

 • Price: 320€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
◻1+1
PJESERISHT I MOBILUAR
ME KUZHINEN DHE ELKTROSHTEPIAKET
📍5-MAJI
PRAN QENDRES CONCORD
📐 85M2
⬆ KATI 4 JO I FUNDIT
🏙PALLAT I RI PA ASHENSOR

CMIMI: 32.000 LEKE

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS