JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 280 EURO FUSHA E AVIACIONIT

 • 280€
7 Fusha Aviacionit,

Details

 • Price: 280€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET SHTE ME QERA NE VILE
⚪ 1+1 I MOBILUAR
⚪1 TUALET
📍 FUSHA AVIACIONIT
📐70 M2
⬆ KATI 1
🏙VILE 2 KATESHE , NE FUND TE FUSHES SE AVIACIONIT , UJE DHE DRITA 24/7, ME POST PARKIMI

CMIMI 280 EURO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T03

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS