Jepet me Qera Ambjent Komercial prane Farmacia 10

 • 2.100€
, Farmacia 10, Rruga e Dibres, Medreseja
qera
, Farmacia 10, Rruga e Dibres, Medreseja
 • 2.100€

Details

 • Price: 2.100€
 • Size: 165 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2

Features

Description

Jepet me qira Ambjent Komercial prane Farmacise 10.

Siperfaqe e brendshme 165m2 i cili pozicionohet ne katin e 2 te nje godine 4 kateshe me ashensor.
Ambjenti eshte open space, jane bere ndarje me gips nga biznesi i meparshem per te krijuar ambiente te vecuara.
I pershtatshem per zyra dhe tipologji te ndryshme biznesi!

Per detaje si edhe vizite ne prone, na kontaktoni.

 • Address Farmacia 10, Rruga e Dibres, Medreseja
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact