Jepet me Qera Ambjent Komercial prane Farmacia 10

 • 1.200€
, Farmacia 10, Rruga e Dibres, Medreseja
qera
, Farmacia 10, Rruga e Dibres, Medreseja
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 165 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3

Features

Description

Jepet me qira Ambjent Komercial prane Farmacise 10.

Ambienti eshte me siperfaqe 165m2 dhe pozicionohet ne katin e 3 te nje godine 4 kateshe me ashensor.
Oranizim open space dhe me lartesi 3m, i pershtatshem per zyra ose tipologji te ndryshme biznesi!

Per detaje si edhe vizite ne prone, na kontakton

 • Address Farmacia 10, Rruga e Dibres, Medreseja
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact